27Ian. 2022

HAI IN COMUNITATEA NOASTRĂ!


În cadrul proiectului Îmbunătățirea performanțelor elevilor prin participarea la stagii de practică a fost dezvoltat un forum de discuții de legătură între instituțiile de învățământ - elevi/părinți – angajatori, cu scopul de a realiza o interfață utilă care să asigure comunicarea între toți factorii implicați în procesul de realizare a practicii și ulterior în accesul pe piața muncii. De asemenea, veți putea avea discuții libere și dezbateri, veți putea publica anunțuri de angajare sau plasa documente etc.

LINK FORUM DE DISCUȚII: www.amviitor.ro

Astfel, toate persoanele interesate din categoriile elevi/părinți – angajatori se pot înscrie gratuit pe forumul de discuții prin intermediul unui user name și a unei parole.

Pentru facilitarea utilizării forumului de discuții vă rugăm să accesați linkul de mai jos, unde veți găsiți Manualul de utilizare al forumului de discuții.

Manual de instucțiuni: https://www.asociatia-asura.ro/fisiere/Manual-de-utilizare-forum-130677.pdf?id=1644852049