Cum te poți implica

REDIRECȚIONEAZĂ

ASURA caută în continuare fonduri pentru dezvoltarea și implementarea unor proiecte complexe pentru comunitatea locală, pe diferite teme de interes din aria noastră de competență, în vederea atingerii obiectivelor pentru care a fost constituită.

Rezultatele proiectelor noastre, de la inițiere până în prezent, le poți regăsi aici.

Redirecționează 2% Cum ne mai poți sprijini

În fiecare an poți alege să redirecționezi 2% din impozitul pe venit plătit statului către un ONG.
Procedura de redirecționare nu durează decât 5 minute și constă în completarea Declarației 230, pe care o poți descărca aici. Aceasta trebuie depusă personal sau prin poștă, la organul fiscal de care aparții, până la data de 25 mai a fiecărui an.

Fii alături de noi și redirecționează 2%!

Ne poți sprijini prin donare sau sponsorizare pentru a susține proiectele noastre. Donația sau sponsorizarea poate fi făcută prin transfer bancar sau depunere directă la ghișeul băncii.

Pentru alte tipuri de donații/ sponsorizări te rugăm să ne contactezi la adresa de email office@asociatia-asura.ro

Datele noastre de identificare sunt:
Asociația ASURA
CUI: 31310770