06Mai. 2015

Anunt de angajare

Axa Prioritara nr. 6 – Promovare Incluziunii Sociale

Domeniul Major de Interventie 6.1. “Dezvoltarea Economiei Sociale”

Denumire proiect: “Economia Sociala – Sitmulent al Dezvoltarii Economice in Regiunile Bucuresti – Ilfov, Centru, Nord – Vest si Sud – Muntenia” – POSDRU/173/6.1/S/148732

ANUNT ANGAJARE

SC CEDAR BND SRL, cu sediul in Municipiul Dej, Strada , CUI 34496880,  1 Mai nr. 184, Judet Cluj, CUI 34453723, J12/1318/05.05.2015, angajeaza:

  •  MANAGER – cod 112011

Responsabilitati:

  •  Conducerea intalnirilor/sedintelor in cadrul organizatiei (consiliu de administratie, sedinte operative, sedinte lunare, sedinte trimestriale, sedinta de analiza a activitatii etc)
  •  Munca in echipa manageriala
  •  Asigurarea climatului de munca eficient in cadrul organizatiei
  •  Reprezentarea intereselor organizatiei
  •  Planificarea activitatii
  •  Organizarea activitatilor din cadrul organizatiei
  • Coordonarea asigurarii bazei tehnico-materiale si de servicii
  • Coordonarea activitatii de productie/prestare servicii
  • Monitorizarea activitatii resurselor umane
  • Monitorizarea circulatiei informatiilor
  • Supervizarea, verificarea si coordonarea angajatilor in prelucrarea lemnului
  • Implicarea efectiva in realizarea si conceperea produselor SES

Cerinte:

  • Studii medii sau superioare;
  • Posesor permis auto minim categoria B;
  • Cunoasterea unei limbi straine;
  • Disponibilitate program prelungit;
  • Cunoastere si experienta in prelucrarea lemnului, debitare, finisare si montarea pieselor de mobilier minim 1 an.

Se ofera:

  • Salariu atractiv

Va rugam trimiteti CV-ul dvs in limba romana pe email: eugenmess@yahoo.it pana la data de 12.05.2015