06Iun. 2019

Angajăm Asistent manager/Consultant junior

Cerințe:

- absolvent(ă) studii superioare (finalizate sau în curs);
- cunoștințe avansate de operare PC (Pachetul Microsoft Office, Internet etc.);
- cunoștințe de limba engleză, nivel mediu;
- persoană organizată, responsabilă, cu inițiativă, serioasă, dinamică;
- foarte bune abilități de comunicare și relaționare;
- atenție la detalii, spirit de echipă.

Responsabilități:

- organizeaza agendelor de lucru pentru organizație;
- preia apelurile telefonice, fax-urile, corespondența scrisa, precum și e-mail-urile de interes general și le distribuie destinatarilor;
- gestionează activitatile de protocol și menține legătura cu echipele de proiect;
- asistă managerul în cadrul ședințelor sau a întâlnirilor;
- planificarea/implementarea/monitorizarea activităților alături de manager și echipele de implementare.

Alte informații:

- salariu atractiv, negociat în urma interviului;
- mediu de lucru profesionist, alături de o echipa dinamică și tânără;
- posibilități de dezvoltare profesională în domeniul consultanței în management și fonduri europene.

Persoanele interesate pot transmite CV-ul la adresa de email: office@asociatia-asura. ro
Mai multe detalii despre organizație regăsiți consultând site-ul: www.asociatia-asura.ro

Cerinte:
- absolvent(a) studii superioare (finalizate sau in curs);
- cunostinte avansate de operare PC (Pachetul Microsoft Office, Internet etc.);
- cunostinte de limba engleza, nivel mediu;
- persoana organizata, responsabila, cu initiativa, serioasa, dinamica;
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- atentie la detalii, spirit de echipa.

Responsabilitati:
- organizeaza agendelor de lucru pentru organizatie;
- preia apelurile telefonice, fax-urile, corespondenta scrisa, precum si e-mail-urile de interes general si le distribuie destinatarilor;
- gestioneaza activitatile de protocol si mentine legatura cu echipele de proiect;
- asista managerul in cadrul sedintelor sau a intalnirilor;
- planificarea/implementeaza/monitorizarea activitatilor alaturi de manager si echipele de implementare.

Alte informatii:
- salariu atractiv, negociat in urma interviului;
- mediu de lucru profesionist, alaturi de o echipa dinamica si tanara;
- posibilitati de dezvoltare profesionala in domeniul consultantei in management si fonduri europene.

Mai multe detalii despre organizatie regasiti consultand site-ul: www.asociatia-asura.ro