12Apr. 2022

SPOR - Prima etapă a Concursului pe meserii

ETAPA 1-PREÎNSCRIERI

Concursul constă în desfășurarea unei probe practice care va fi conform cerințelor specifice specializărilor urmate de participanți, iar valoarea cumulată a premiilor este de 30.000 lei.
Descărcați regulamentul de aici!
Sunt invitați să participe la concurs elevii din grupul țintă din cadrul proiectului SPOR-STAGII DE PRACTICĂ, ORIENTARE ȘI REUȘITĂ care au finalizat stagiul de pregătire practică organizat în cadrul acestuia.
În scopul facilitării procesului de preînscriere, descarcati chestionarul de preinscriere si trimiteti-l completat la adresa spor@asociatia-asura.ro.
Vă stăm la dispoziție cu informații/ asistență asupra modalității de preînscriere prin email la adresa spor@asociatia-asura.ro
NU vor fi luate în considerare persoanele care se preînscriu la concursul pe meserii și nu fac parte din grupul țintă al proiectului.
Să aveți SPOR la preînscriere!